II liga: Olimpia Zambrów - Nadwiślan Góra 1:4

Adam Muśko
Trwa fatalna passa Olimpii Zambrów na swoim boisku. Ostatnią wygraną u siebie zambrowianie odnieśli piątego marca. Andrzej Zgiet
Olimpia Zambrów przegrała 1:4 na swoim boisku z Nadwiślanem Góra i mocno zbliżyła się do strefy spadkowej II ligi.

Środowe spotkanie w Zambrowie było bardzo ważne dla obu drużyn. Olimpia wygrywając z plasującym się na pozycji spadkowej Nadwiślanem mogła być już bardzo blisko zapewnienie sobie utrzymania. Niestety, patrząc na grę podopiecznych Grzegorza Dziubka o te utrzymanie będzie bardzo trudno. Goście, którzy przecież nie należą do potentatów rozgrywek, okazali się zdecydowanie lepsi.

Po dwóch prostopadłych podaniach Nadwiślan w przeciągu kilkudziesięciu sekund zdobył dwa gole i po kilkunastu minutach spotkania prowadził 2:0. Gdy w 58 minucie goście podwyższyli na 3:0 było jasne, że zambrowianie już w tym meczu punktów nie zdobęda. Honorowego gola dla Olimpii strzelił Michał Twardowski.Tak więc pod wodzą nowego trenera Grzegorza Dziubka Olimpia zaliczyła trzy porażki.

Olimpia Zambrów - Nadwiślan Góra 1:4 (0:2)Bramki: 0:1 Essam 12, 0:2 Piwowarczyk 13, 0:3 Essam 58, 1:3 Twardowski 62, 1:4 Musiolik 90
Olimpia: Koncki - Dzienis, Piłatowski, Gogol, Dziemidowicz, Hryszko (75. Janik), Porębski (46. Kowal), Tunkiewicz, Grzybowski, Janik (46. P. Jastrzębski), Twardowski.

Materiał oryginalny: II liga: Olimpia Zambrów - Nadwiślan Góra 1:4 - Gazeta Współczesna