Juventus - Atletico NA ŻYWO. Gdzie oglądać? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM LIVE. Ronaldo i spółka odrobią straty?

krk
Juventus - Atletico ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM LIVE East News
Juventus - Atletico NA ŻYWO, ONLINE. We wtorek 12 marca w Turynie Juventus skonfrontuje się z Atletico Madryt w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Cristiano Ronaldo i spółka są w trudnym położeniu, gdyż na Wanda Metropolitano przegrali 0:2. Początek meczu o godz. 21. Relacja LIVE na żywo w GOL24! 12.03.2019

Liga Mistrzów. Juventus Turyn - Atletico Madryt ONLINE

Po pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Juventus znalazł się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. W Madrycie "Stara Dama" doznała szoku w ciągu pięciu minut - najpierw 78 minucie gola strzelił Jose Maria Gimenez, a w 83. drugą bramkę zdobył Diego Godin. Porażka 0:2 oznacza, że turyńczycy od pierwszych minut będą musieli dążyć do odrobienia strat. Atletico skupi się na natomiast na defensywie, a w tym elemencie radzi sobie doskonale.

Szans Juventusu z pewnością nie wolno przekreślać. W rewanżowych spotkaniach Manchester United i Ajax Amsterdam już udowodniły, że można wyjść z olbrzymich opresji. - Mecz w Madrycie zostawił na nas istotny ślad. Przez dwadzieścia dni czas pomógł jednak zagoić rany i we wtorek rozegramy wielki mecz. Jesteśmy gotowi. Potrzeba cierpliwości, jasności umysłu i spokoju - mówi Massimiliano Allegri, szkoleniowiec Juve.

Pojedynek w Madrycie mocno podrażnił Cristiano Ronaldo. Champions League to w końcu jego terytorium. Portugalczyk triumfował w trzech poprzednich edycjach Ligi Mistrzów. Dodatkowo sześć razy z rzędu sięgał po koronę króla strzelców. Po końcowym gwizdku na Wanda Metropolitano wykrzyczał do hiszpańskich dziennikarzy, że już pięć razy zdobył trofeum Ligi Mistrzów, podczas gdy Atletico ani razu. Drużyny CR7 i Wojciecha Szczęsnego we wtorek nie wspomogą kontuzjowani: Alex Sandro, Juan Cuadrado i Sami Khedira. A występ takich zawodników jak Andrea Barzagli i Mattia De Sciglio stoi pod znakiem zapytania.

W Atletico nie wystąpią z kolei Diego Costa, Thomas Partey, Lucas Hernandez i Filipe Luis.

Juventus - Atletico. Przewidywane składy:

Juventus: Szczęsny - Caceres, Bonucci, Chiellini - Bernardeschi, Can, Pjanić, Matuidi, Cancelo - Mandżukić, Ronaldo.

Atletico: Oblak - Arias, Gimenez, Godin, Juanfran - Koke, Rodrigo, Niguez, Lemar - Griezmann, Morata.

Juventus Turyn - Atletico Madryt TRANSMISJA TV i STREAM LIVE

Rewanżowe spotkanie Juventusu z Atletico pokaże kodowany Polsat Sport Premium 1. Początek meczu we wtorek o godz. 21. Komentuje duet: Marcin Feddek – Roman Kołtoń. Gdzie obejrzeć mecz Juventus - Atletico na żywo w internecie? Płatny stream online dostępny będzie w serwisie IPLA TV.

21:00 Juventus Turyn - Atletico Madryt Polsat Sport Premium 1