Kazimierz Moskal, trener ŁKS: - Wszyscy czekaliśmy na ten moment

Jan Hofman
Jan Hofman
Piłkarze ŁKS w spotkaniu III kolejki pierwszej ligi pokonali 2:1 Skrę Częstochowa. Oto co po meczu powiedział szkoleniowiec łódzkiej drużyny.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS): - Wszyscy czekaliśmy na ten moment. Dziś każdy dał z siebie wszystko. Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu. Po stracie gola pojawiło się trochę nerwowości, ale cieszę się, że zdobyliśmy zwycięską bramkę. Czy jestem zadowolony z początku sezonu? Sześć punktów po trzech meczach to niezły wynik, ale dalej będę mówił, że dużo pracy przed nami.
Skra też miała swoje sytuacje, ta główka groźnie wyglądała, natomiast fajnie, że „Janczu” wszedł w momencie takim, kiedy dał nam tego zwycięskiego gola dlatego jeszcze raz gratulacje dla drużyny.

Jeśli mam być szczery pierwsza połowa dla mnie była bardzo dobra, mogliśmy strzelić kilka bramek, udało się tylko jedną i później nadszedł moment, kiedy po stałym fragmencie dostaliśmy bramkę. Druga połowa na pewno nie wyglądała już tak jak pierwsza, było więcej nerwowości, ale ostatecznie wynik nas satysfakcjonuje.