Kibice na meczu Korona Kielce - Pogoń Szczecin na Suzuki Arenie. Tak wspieraliście zespół Kamila Kuzery w meczu PKO BP Ekstraklasy

Dorota Kułaga
Kibice Korony Kielce na meczu z Pogonią Szczecin
Kibice Korony Kielce na meczu z Pogonią Szczecin Kamil Bielaszewski
Kibice Korony Kielce, mimo ostatnich słabszych wyników Żółto-Czerwonych, licznie przyszli na Suzuki Arenę i od początku gorącym dopingiem wspierali zespół Kamila Kuzera w bardzo ważnym meczu 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Pogonią Szczecin. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Kibice na meczu Korony Kielce z Pogonią Szczecin na Suzuki Arenie

Kibice Korony z Młyna w pierwszej połowie przygotowali oprawę z racami. Od początku spotkania był tez gorący doping dla zespołu prowadzonego przez Kamila Kuzera. A ten od początku rewanżował się dobrą grą.

Zobacz zdjęcia kibiców Korony z meczu z Pogonią

W 23 minucie na Suzuki Arenie zapanowała ogromna radość. Po strzale głową hiszpańskiego pomocnika Nono Korona objęła prowadzenie. A w 42 minucie po golu Dawida Błanika było już 2:0 i wśród kibiców była euforia. Tak dobrych pierwszych 45 minut Korona już dawno nie zagrała. Nic dziwnego, że schodzących do szatni po pierwszej połowie zawodników kibice żegnali brawami.

Po przerwie Pogoń zdobyła dwie bramki i mecz zakończył się remisem 2:2.