Kontuzja Djourou w meczu z Newcastle

Mateusz Sierantowicz
Wczoraj Arsneal Londyn tylko zremisował w meczu wyjazdowym z Newcastle United 4:4. Warto przypomnieć, że do przerwy podopieczni Arsena Wengera prowadzili już 4:0, zdobywając trzy bramki w dziesięć minut. To nie koniec złych wiadomości dla Kanonierów.

Oprócz straty punktów, Arsenal stracił także Johana Djourou, który został zmieniony na początku drugiej połowy. Piłkarz od razu udał się do szatni. Na koniec dodajmy, że wczoraj Djourou zdobył swojego pierwszego gola w barwach Arsenalu Londyn. Szwajcarski piłkarz zdobył gola głową po dośrodkowaniu Andreja Arszawina.