KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski przegrał z Chełmianką Chełm na inaugurację 3 Ligi

Bartosz Wartałowicz
Porażka KSZO na inaugurację 3 Ligi grupy 4.
Porażka KSZO na inaugurację 3 Ligi grupy 4. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski przegrał 1:2 na wyjeździe z Chełmianką Chełm w ramach 1 kolejki 3 Ligi grupy 4. Jedyną bramkę dla zespołu Rafała Wójcika zdobył Damian Mężyk.

Porażka KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski na inaugurację 3 Ligi grupy 4. Chełmianka Chełm za mocna

Chełmianka Chełm - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:1 (2:1)
Bramki: Bartłomiej Korbecki 26 z karnego, 35 - Damian Mężyk 30.
KSZO: Kot - Domagała (46. Jarzynka), Mazurek I, Mężyk, Lis (46. Mazurek II) - Brągiel, Kołoczek, Orlik (78 Grabarczyk), Zdyb (46. Lipka) - Nawrot (65. Szynka), Zimnicki.
Żółte kartki: Mazurek I, Zdyb, Nawrot
Sędziował: Marcin Sokołowski (Mińsk Mazowiecki)

W 40 minucie Michał Nawrot (KSZO) nie wykorzystał rzutu karnego - obrona Sebastiana Ciołka. Zobaczcie wideo

Strzelanie rozpoczął w 26 minucie Bartłomiej Korbecki, który pewnie wykorzystał rzut karny. 4 minuty później odpowiedział KSZO trafieniem Damiana Mężyka, ale Korbecki dał o sobie znać po raz drugi i znowu wyprowadził Chełmiankę na prowadzenie. Co udało się Korbeckiemu, to nie udało się Michałowi Nawrotowi. Pomocnik pomarańczowo-czarnych na 5 minut przed końcem pierwszej połowy zmarnował "jedenastkę" i do szatni w lepszych humorach schodzili gospodarze. W drugiej połowie piłkarze Rafała Wójcika nie potrafili zagrozić bramce gospodarzy i wynik nie uległ już zmianie.

Nie spodziewaliśmy się takiej inauguracji, mieliśmy dużo mankamentów, mamy nad czym pracować. Będziemy szukali takiego ustawienia, żeby to lepiej funkcjonowało. Po drugiej bramce Chełmianki mecz się już praktycznie skończył, my atakowaliśmy leniwie, a rywal mógł podwyższyć wynik