Lech Poznań: Remis 2:2 rezerw Kolejorza z Błękitnymi Stargard

Maciej Lehmann
Juliusz Letniowski był najlepszym piłkarzem rezerw Lecha Poznań w Stargardzie. Strzelił gola i dodał asystę Waldemar Wylegalski
Błękitni Stargard to niewygodny rywal. Przekonały się o tym w Pucharze Polski Wisła Kraków i Sandecja Nowy Sącz. Cztery lata temu ogromne problemy z wyeliminowaniem tego zespołu miał mistrzowski zespół Kolejorza. Remis 2:2 w sobotę rezerw prowadzonych przez Rafała Ulatowskiego trzeba więc uznać za sukces. Tym bardziej, że do 70 minuty gospodarze prowadzili 2:0.

Błękitni objęli prowadzenie w 17 minucie. Akcję rozegrali byli piłkarze Lecha Poznań. Krystian Sanocki wystawił piłkę Piotrowi Kurbielowi, który z bliska umieścił piłkę w siatce. Krótko po przerwie było 2:0, bo rzut karny wykorzystał Wojciech Fadecki.

Podopieczni Rafała Ulatowskiego mimo niekorzystnego wyniku starali się strzelić kontaktowego gola. Udało się to w 71 minucie po akcji Juliusza Letniowskiego z Tomaszem Kaczmarkiem, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.
Wynik osiem minut później ustalił najlepszy piłkarz rezerw Lecha w tym spotkaniu Julisz Letniowski, który wykorzystał rzut karny.

Błękitni Stargard - Lech II Poznań 2:2 (1:0)
Bramki: Kurbiel (17.), Fadecki (49. z karnego) - Kaczmarek (71.), Letniowski (79.)

Lech II Poznań: Łukasz Radliński – Karol Smajdor, Grzegorz Wojtkowiak, Tomasz Dejewski, Arkadiusz Kaczmarek (70. Paweł Tupaj) - Mateusz Skrzypczak, Juliusz Letniowski, Oleksandr Yatsenko (57. Tomasz Kaczmarek) - Tymoteusz Klupś (83. Eryk Kryg), Filip Szymczak, Jakub Karbownik (70. Kacper Janiak).

Lech Poznań: Kadra klubu z Bułgarskiej traci na wartości. Kt...

Mówi się, że piłka nożna to męski sport. Nie znaczy to jednak, że nie pasjonują się nim także kobiety. Aby się o tym przekonać, wystarczy choćby spojrzeć na trybuny podczas meczów Lecha Poznań. Dowód zobaczycie także w naszej galerii, gdzie znajdziecie 50 zdjęć pięknych fanek Kolejorza.Zobacz kolejne zdjęcie ----->

Lech Poznań: Dziewczyny też wspierają Kolejorza. Fanki na tr...