Lech Poznań wygrał w sparingu z Chrobrym Głogów. Jedyną bramkę zdobył 18-letni Maksym Pietrzak

OPRAC.:
Jakub Maj
Jakub Maj
Maksym Pietrzak zdobył jedyną bramkę w sparingu Lecha Poznań.
Maksym Pietrzak zdobył jedyną bramkę w sparingu Lecha Poznań. Polska Press, Lech Poznań
Piłkarze występującego w ekstraklasie Lecha pokonali pierwszoligowego Chrobrego Głogów 1:0 (0:0) w meczu sparingowym rozegranym na boisku treningowym poznańskiego klubu. Jedynego gola zdobył 18-letni Maksym Pietrzak w 64. minucie.

Lech Poznań wygrał z przedstawicielem Fortuna 1. Ligi

Podopieczni trenera Mariusza Rumaka wystąpili bez kadrowiczów: Filipa Szymczaka, Filipa Marchwińskiego, Niki Kvekveskiriego, Mihy Blazica, Bartosza Salamona oraz Aliego Gholizadeha. Szkoleniowiec skorzystał w sobotnim spotkaniu z kilku piłkarzy z drugiego zespołu i to po ich akcji padła jedyna bramka. Podanie Norberta Pacławskiego wykorzystał Pietrzak.

- Trzeba być zadowolonym z tego sparingu, bo stworzyliśmy sobie mnóstwo sytuacji. Fajnie pokazał się w pierwszej połowie Adriel Ba Loua, miał swoje szanse, dobrze też dogrywał do kolegów. Czasami mam wrażenie, że jesteśmy zbyt głodni bramek, co powoduje, że nie podejmujemy odpowiednich decyzji w polu karnym przeciwnika. Ale i tak cieszy wiele okazji, rywala bodajże trzy razy wybijali piłkę z linii bramkowej. Dużo tych chłopaków, którzy grają w ekstraklasie, pobiegało 45 minut. Potem na boisko weszła młodzież, która potrafiła utrzymać tempo grania, to są na pewno pozytywy - powiedział po meczu Rumak, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Poznaniacy najbliższy mecz w Ekstraklasie rozegrają 1 kwietnia w Mielcu ze Stalą. (PAP)

• Lech Poznań (pierwsza połowa): Filip Bednarek - Joel Pereira, Kacper Orzechowski, Antonio Milić, Barry Douglas - Radosław Murawski, Jan Niedzielski (32. Aleksander Nadolski), Maksymilian Dziuba - Adriel Ba Loua, Norbert Pacławski, Kristoffer Velde.
  • Lech Poznań (druga połowa): Filip Bednarek - Alan Czerwiński, Kacper Orzechowski, Maciej Wichtowski, Barry Douglas - Jan Niedzielski, Aleksander Nadolski, Maksymilian Dziuba - Igor Kornobis, Norbert Pacławski, Maksym Pietrzak.
Bartosz Slisz niedawno był bohaterem głośnego transferu. Środowy pomocnik przeniósł się z Legii Warszawa do Stanów Zjednoczonych, gdzie spełnia swój wielki amerykański sen. Już trzy lata temu oświadczył się przepięknej Kamili. Para w wolnym czasie sporo podróżuje - Dubaj, Grecja, Oman to tylko niektóre miejsca, w których byli.Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia klikaj strzałkę w prawo!

Bartosz Slisz w życiu prywatnym. Spełnia swój amerykański se...