Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Radosław Murawski 6...

Lech Poznań wygrywa z Radomiakiem Radom 2:0. Dino Hotić pokazał, jak się powinno grać w piłkę! Zobacz oceny lechitów

POMOCNICY

Radosław Murawski 6
Był bardzo dynamiczny w środku pola. Podejmował trafne decyzje, wyglądał zdecydowanie lepiej niż Karlstroem. Zaliczył piękną asystę drugiego stopnia przy bramce na 1:0. Widać, że coraz lepiej rozumie się z Dino Hoticiem. Często się zarzuca, że gra zbyt bezpiecznie i boi się podjąć ryzyka. W niedzielnym meczu nie było tego absolutnie widać.

Jesper Karlstroem 4 (grał do 62. minuty
Pierwsza połowa w wykonaniu Szweda była słaba. Tracił posiadanie piłki w środku pola, narażając zespół na kontry i szybkie akcje ze strony przyjezdnych. Wyglądał, jakby na to spotkanie nie dojechał, albo by chciał jak najszybciej je skończyć. To nie jest najlepszy okres tego zawodnika.

Afonso Sousa 5
Na początku spotkania był spóźniony do swoich rywali, co skutkowło niepotrzebnymi faulami. Widać było jednak jego zaangażowanie w grze defensywnej, co przynosiło Lechowi sporą korzyść.

Dino Hotić 8 (grał do 72. minuty)
Już w pierwszej minucie miał doskonałą sytuacje, aby dać Lechowi prowadzenie. Zdecydował się jednak na podanie, które było niedokładne. Później był praktycznie wszędzie. A co najważniejsze zaliczył swoją drugą asystę w niebiesko-białej koszulce, sprytnie ogrywając jednego z obrońców Radomiaka, a następnie wyłożył Ishakowi piłkę "do pustaka". Mógł mieć jeszcze jedną asystę, oraz bramkę, jednak jego strzał zatrzymał się na słupku.

Kristoffer Velde 6
Był aktywny, tego nie można mu odmówić. Jednak w wielu przypadkach się mylił. Łatwo tracił piłkę przed polem karnym, choć do tej ostatniej decyzji wyglądał całkiem nieźle. Aktywny przy odbiorach piłki, a po jednym takim przechwycie wywalczył korzystny rzut wolny. Po jednej z akcji na jego koncie powinna być bramka, lecz minimalnie chybił.