Liga francuska. Glik przegrywa, Rybus asystuje, Lewczuk i Stępiński na zero

tom
Liga francuska. Glik przegrywa, Rybus asystuje, Lewczuk i Stępiński na zero Marco Vasini
Liga francuska. W środę dokończono 6. kolejkę francuskiej Ligue 1, w której zagrało pięciu Polaków. AS Monaco Kamila Glika przegrało na wyjeździe z OGC Nice 0:4, a dwie bramki dla Les Aiglons zdobył Mario Balotelli, bohater trybun na Allianz Riviera, o którym kibice długo śpiewali dzisiaj chwalebne pieśni. Olympique Lyon rozbił na Parc OL Montpellier 5:1, a asystę przy bramce Tolisso zanotował Maciej Rybus, który grał do 72. minuty. Całe zawody rozegrali Igor Lewczuk, którego Girondins Bordeaux pokonało na wyjeździe FC Metz 3:0, i Mariusz Stępiński, który tym razem nie strzelił bramki w spotkaniu FC Nantes - Saint-Etienne. Świetnie wypadł powrót po kontuzji Kamila Grosickiego, który pojawił się na boisku w meczu Rennes - Olympique Marsylia w 62. minucie. W 85. minucie "Grosik" wykorzystał rzut karny, a chwilę później asystował przy zwycięskim golu na 3:2.