Liga Konferencji. Oceny dla piłkarzy Legii Warszawa za mecz z Molde. Wlepiliśmy aż pięć jedynek

Jacek Czaplewski
Jedenastka Legii na rewanż z Molde
Jedenastka Legii na rewanż z Molde PAP, Leszek Szymański
Legia Warszawa w fatalnym stylu odpadła z Ligi Konferencji. W rewanżu z Molde przegrała u siebie aż 0:3, a w całym dwumeczu 2:6. Oto jak oceniliśmy jej piłkarzy za rewanżowe spotkanie. Wlepiliśmy aż pięć jedynek: dla bramkarza, dwóch stoperów, środkowego pomocnika oraz napastnika.

Oceny dla piłkarzy za mecz Legia - Molde

- To nie jest przypadek, że z Molde dostajesz sześć bramek. Z czym do wielkiego futbolu? Na pewno nie z tym co dzisiaj zobaczyliśmy - przekonywał w pomeczowym studiu TVP Sport, Artur Wichniarek.

Cała Legia dała plamę, o czym świadczy końcowy wynik. Na stadionie atmosfera siadła w drugiej połowie, gdy padła trzecia bramka dla Molde. Po ostatnim gwizdku kibice długo gwizdali. Skandowano też hasło: Co wy robicie, wy naszą Legię hańbicie.

- Ja dawno nie widziałem Legii tak bezradnej, rozbrojonej ze wszystkiego - stwierdził Grzegorz Mielcarski w TVP. Jego zdaniem drużyna wyglądała na ociężałą, jakby jej zawodnicy mieli po "5 kilogramów więcej" od rywali.

Co teraz z Legią? Wyłącznie walka o mistrzostwo. Strata do lidera wynosi pięć punktów. A w niedzielę wyjazd na Koronę Kielce, która wyeliminowała już warszawską drużynę z Pucharu Polski.

Trwa głosowanie...

Czy Legia Warszawa powinna zwolnić Kostę Runjaicia?

• Paweł Wszołek - 2 (Patryk Kun - 2)
  • Rafał Augustyniak - 1 (Bartosz Kapustka - 2)
  • Juergen Elitim - 2
  • Ryoya Morishita - 2 (Gil Dias - 2)
  • Josue - 2
  • Tomas Pehkart - 1 (Blaz Kramer - 2)
  • Marc Gual - 2 (Maciej Rosołek - 2)

LIGA KONFERENCJI w GOL24

Zobacz najlepsze memy o meczu Legia Warszawa - Molde. Stołeczna drużyna w rewanżu straciła bramkę już w 2 minucie, kolejną w 20 i w zasadzie wtedy było po wszystkim.

Najlepsze MEMY o meczu Legia - Molde. Co za katastrofa! Tobi...