Liga Konferencji. Szymon Włodarczyk wszedł w drugiej połowie. Jego drużyna wysoko wygrała

OPRAC.:
Jakub Jabłoński
Liga Konferencji. Włodarczyk oraz Piotrowski zagrali od pierwszej minuty
Liga Konferencji. Włodarczyk oraz Piotrowski zagrali od pierwszej minuty Darko Bandic/Associated Press/East News
Liga Konferencji. Legia Warszawa przegrała w Norwegii z Molde FK 2:3 w barażu o awans do 1/8 finału piłkarskiej Ligi Konferencji. Najbliżej udziału w kolejnej rundzie jest Sturm Graz - drużyna Szymona Włodarczyka wygrała u siebie ze Slovanem Bratysława 4:1. Rewanże za tydzień.

Liga Konferencji. Jakub Piotrowski zagrał cały mecz. Włodarczyk wszedł z ławki

Do przerwy legioniści przegrywali już 0:3, ale w drugiej połowie wzięli się za odrabianie strat. Bramki dla wicemistrzów Polski zdobyli Josue i Rafał Augustyniak. Dzięki temu sprawa awansu pozostaje całkowicie otwarta.

Polskich akcentów nie zabrakło również na innych stadionach.

Sturm Graz, który jesienią był rywalem Rakowa Częstochowa w grupie rozgrywek wyższego szczebla, czyli Ligi Europy, wygrał u siebie ze Slovanem Bratysława 4:1. Napastnik gospodarzy Włodarczyk wszedł na boisko w 71. minucie, przy stanie 3:1. Slovan od 78. minuty grał w dziesiątkę.

Jakub Piotrowski wystąpił w całym spotkaniu w barwach Łudogorca Razgrad, a jego zespół zremisował na wyjeździe 0:0 z Servette Genewa.

Finał obecnej edycji LK zaplanowano na 29 maja w Atenach.