Liga Mistrzów. Luis Enrique: Zespół to nie maszyna, w której wciskasz guzik i wyskakuje coca-cola

Press Association/x-news
Liga Mistrzów. Manchester City zrewanżował się Barcelonie za wysoką (0:4) porażkę sprzed dwóch tygodni i we wtorkowym (1.11) spotkaniu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów pokonał "Dumę Katalonii" 3:1. - Rozegraliśmy jedne z najlepszych 40 minut, co nigdy nie jest łatwe w starciu z topowym rywalem - mówił Luis Enrique, trener Barcelony.

Mieliśmy kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki. Szkoda, że popełniliśmy później błąd, który okazał się kluczowy dla losów spotkania. Kolejne minuty były już dla nas trudne. W drugiej połowie popełniliśmy mnóstwo błędów przy wyprowadzaniu piłki, a wiadomo, że Manchester City ma w składzie zawodników światowej klasy. Nie byliśmy już w stanie przejąć kontroli nad meczem. Drużyna to nie maszyna, w której wciskasz guzik i wyskakuje coca-cola - powiedział Enrique.