Liga Mistrzów. Przemysław Frankowski z asystą w meczu RC Lens - PSV. Reprezentant Polski zagrał na nos! [WIDEO]

Piotr Rzepecki
Liga Mistrzów. Przemysław Frankowski zanotował asystę w meczu 3. kolejki LM RC Lens - PSV. Jego zespół zremisował 1:1. Reprezentant Polski popisał się dograniem na centymetry w drugiej połowie meczu.

Liga Mistrzów. Przemysław Frankowski zanotował asystę

Od pierwszej minuty zaczął mecz przeciwko holenderskiemu PSV reprezentant Polski Przemysław Frankowski. Były skrzydłowy m.in. Jagiellonii Białystok był cały mecz aktywny, napędzał ataki swojego zespołu. Zanotował w końcu kluczowe podanie przy wyrównującym golu: to on był asystentem przy bramce Elye'ego Wahiego.

Jak doszło do bramki? Frankowski otrzymał podanie ze środka pola, rozejrzał się i z prawej flanki dograł w pole karnego. Autorem zagrania był 20-letni Francuz, który głową trafił i wyrównał wynik rywalizacji. "Franek" wyrasta na lidera swojego klubu, ale także reprezentacji Polski. Niedawno Zbigniew Boniek powiedział, że gracz Lens to nasz najlepszy wahadłowy. - Kto jest najlepszym prawym wahadłowym w reprezentacji? Ani Paweł Wszołek, ani Matty Cash, tylko Przemysław Frankowski - stwierdził były prezes PZPN.

Do końca już goli nie oglądaliśmy. Goście z Holandii wyszli na prowadzenie w 55. minucie za sprawą Johana Bakayoko. RC Lens z pięcioma punktami po trzech meczach znajduje się na drugiej lokacie w grupie. Lideruje Arsenal, w barwach którego gra reprezentant Polski Jakub Kiwior.

RC Lens - PSV 1:1 (0:0)
Bramki: 65' Wahi - 55' Bakayoko.

LIGA MISTRZÓW w GOL24

Tylko dziesięć stadionów w Polsce posiada najwyższą kategorię UEFA - czwartą. Właśnie do tego grona dołączył obiekt Pogoni Szczecin. Zobacz, gdzie mogą odbyć się mecze Ligi Mistrzów do półfinału włącznie.

Najlepsze stadiony w Polsce. Tylko na nich można rozgrywać p...