ŁKS wygrywa przegrany mecz!

Michał Wieczorek
Znicz nie miała prawa przegrać meczu z ŁKS-em. Jednak przegrał...
Znicz nie miała prawa przegrać meczu z ŁKS-em. Jednak przegrał... Piotr Werewka
Ponad 70 minut grali piłkarze ŁKS-u w "dziesiątkę" na boisku w Pruszkowie. Znicz nie potrafił zdobyć gola, a to zemściło się na gospodarzach.

Na 10 minut przed końcem meczu bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył Pavol Baláž. Błędu przy tym strzale nie ustrzegł się Adrian Bieniek.

Przypomnijmy, że Znicz stracił komplet punktów w ostatniej kolejce także po błędzie Bieńka, który przepuścił strzał Joao Carlosa z... 60 metrów. Pruszkowianie zremisowali wtedy z Motorem Lublin 1:1.

Końcówka meczu w Pruszkowie była bardzo emocjonująca. Za uderzenie rywala z boiska wyleciał jeszcze Piotr Klepczarek, ale niekorzystny dla gospodarzy wynik się nie zmienił.