Łukasz Hanzel po remisie z Górnikiem Łęczna: Trzeba szanować ten punkt

Damian Orłowicz
Łukasz Hanzel (z prawej)
Łukasz Hanzel (z prawej) Arkadiusz Gola / Dziennik Zachodni
- To nie był nasz najlepszy mecz i brakowało tego ostatniego podania i co za tym idzie skuteczności, więc zamiast trzech punktów mamy jeden – powiedział Łukasz Hanzel po meczu z Górnikiem Łęczna.

Piast Gliwice zagrał dzisiaj poniżej oczekiwań i był zespołem słabszym od Górnika Łęczna.
Musimy dzisiejsze spotkanie przeanalizować, bo nie byliśmy sobą. Na dobrą sprawę mogliśmy w pierwszej połowie przegrywać 0:2. Trzeba szanować ten punkt i być z niego zadowolonym – powiedział Łukasz Hanzel, zawodnik Piasta Gliwice.

Licząc poprzednie spotkanie ligowe i te w pucharze Polski, to Piast Gliwice zdobył w nich dziewięć goli. W piątek oddał zaledwie jeden celny strzał na bramkę.
Nie był dzisiaj to nasz najlepszy mecz i brakowało tego ostatniego podania i co za tym idzie skuteczności, więc zamiast trzech punktów mamy jeden – zaznaczył pomocnik gospodarzy.

Piasta Gliwice po przerwie spowodowanej grą reprezentacji narodowych czekają dwa ciężkie mecze z Wisłą i Lechem Poznań. Oba z nich odbędą się w Gliwicach.
Gramy u siebie i nie mamy zamiaru nikomu oddawać punktu. Pokazaliśmy to przecież w meczu z Górnikiem i Legią - zakończył Hanzel.