DW
Mecz Olimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO Marzena Bugala- Azarko / Polska Press
Olimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Powiedzieć, że Olimpia Grudziądz jest w dołku, to jak nie powiedzieć nic. W drużynie dzieje się bardzo źle od dłuższego czasu, piłkarze nie potrafią zdobyć choćby punktu z żadną z drużyn, które podejmują. Było tak na jesień, kiedy grudziądzanie przez okrągłe dwa miesiące nie mieli żadnej zdobyczy, jest tak i dziś, kiedy wciąż przełamanie czeka na nadejście. Czy Drutex-Bytovia wykorzysta słabą postawę Olimpii i zapewni sobie większy spokój? Gdzie jest relacja LIVE z meczu Olimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia Bytów.

Olimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE

Chyba nie ma gorszej serii na szczebli centralnym niż ta Olimpii Grudziądz. Biało-zieloni nie zdobyli punktu od...18 października! Jeśli w sobotę nie pokonają na własnym stadionie Drutexu-Bytovii, zacznie im się naliczać szósty miesiąc bez jakiejkolwiek zdobyczy punktowej. Co prawda, między listopadem a marcem grudziądzanie nie podejmowali się spotkań ligowych i wiele przez ten czas mogło się zmienić, ale mimo wszystko statystyki są okropne. Tak słabe wyniki spowdowały to, że gospodarze dzisiejszego spotkania mają 18 punktów po 20 meczach i w tej chwili plasują się na miejscu wymuszające grę w barażach.W nieco innej sytuacji jest natomiast Drutex-Bytovia, która baraże miała już w zeszłym sezonie i wyciągnęła z nich lekcję - nie warto grać dodatkowych spotkań o utrzymanie i dokonać tego w trakcie sezonu. Bytowianie są więc na bezpiecznym, 12. miejscu i nad strefą spadkową mają przewagę sześciu punktów.

Obie drużyny przegrały na inaugurację rundy wiosennej. Olimpia uległa Chrobremu 2:3, choć blisko było niespodzianki. Przed przerwą goście z Grudziądza dwukrotnie obejmowali prowadzenie, ale za każdym razem szybko odpowiadał Chrobry. W drugiej połowie gospodarze dopięli swego i przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Bytovia miała - teoretycznie - najłatwiejsze zadanie, bo grała z ostatnim w tabeli Ruchem Chorzów. "Niebiescy" pokazali jednak pazur i nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa przed skazaniem na pożarcie 2. ligi. W drugiej połowie trener Stawski robił, co mógł, by odwrócić losy spotkania. Nie udało się mu to. Bliżsi strzelania kolejnych goli byli gospodarze. Dwie, dobre okazje zmarnował Majewski, którego nie oszczędzali dziś rywale i dość często faulowali.

W przerwie zimowej byliśmy świadkami zmiany trenera w Olimpii. Szefowie postanowili w piątek zwolnić Jacka Paszulewicza z funkcji pierwszego trenera. Połowa stycznia to jednak dość późny okres na takie roszady, dlatego nowy trener - Dariusz Kubicki - mógł mieć spore problemy z przygotowaniem zespołu do rundy. Na razie ma tylko jedno zadanie - zdobyć punkty za wszelką cenę.

Mecz Olimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia Bytów LIVE. Gdzie relacja?

Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną ze stacji telewizyjnych. Początek zaplanowany jest na godz. 18:00. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.