Joanna Sobczykiewicz
Mecz Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO Arkadiusz Gola
Mecz Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn ONLINE. W ramach 28. kolejki Nice 1 Ligi Raków Częstochowa podejmie Stomil Olsztyn. Beniaminek z Częstochowy zaczął powoli wracać na właściwe tory i liczy dziś na komplet punktów przed własną publicznością. Nie będzie to łatwe, bo drużyna z Warmii walczy o utrzymanie, a wczoraj swoje spotkanie wygrał Górnik Łęczna. By nie stracić wiele do rywala trzeba pokonać Raków. Pierwszy gwizdek arbitra o 13:15. Gdzie śledzić przebieg meczu Raków - Stomil?

Mecz Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn ONLINE

Po porażce z Bytovią przed tygodniem, Raków szybko miał okazję do rehabilitacji. Należało odrobić ligowe zaległości z pierwszej kolejki rundy wiosennej i zmierzyć się z Chojniczanką przed jej kibicami. Drużyna prowadzona przez Marka Papszuna odniosła skromne, jednobramkowe zwycięstwo. Najważniejsze dla beniaminka z Częstochowy jest jednak to, że po kilku słabszych spotkaniach, udało się wygrać i to z rywalem, który otwarcie celuje w awans do Ekstraklasy.

Dziś gospodarze nie będą mieć łatwego zadania. Do Częstochowy przyjeżdża Stomil, który za wszelką cenę chce utrzymać się w Nice 1 Lidze. Wczoraj swoje spotkanie wygrał Górnik Łęczna, który pokonał Olimpię Grudziądz i tym samym zajął pożądane 15. miejsce, pozwalające na grę w barażu. Olsztynianie, by wciąż mieć nadzieje na pozostanie w lidze, muszą pokonać Raków. Na ten moment zajmują 17. lokatę, a na swoim koncie mają 24 punkty. Gdy w środę częstochowianie mierzyli się z Chojniczanką, Stomil we wtorek grał z Ruchem Chorzów. Wydawało się, że zespół z Warmii zgarnie komplet punktów, ale tuż przed przerwą bramkę kontaktową zdobył Miłosz Przybecki, a w drugiej połowie Niebieskim bardzo pomógł golkiper Stomilu — Michał Leszczyński, który popełnił ogromny błąd i kopnął piłkę tak pechowo, że ta odbiła się od napastnika Ruchu i wpadła do bramki.

Pierwszy gwizdek arbitra o 13:15. Kto będzie cieszył się ze zwycięstwa? A może spotkanie zakończy się podziałem punktów?

Arbiter

Mecz poprowadzi Tomasz Wajda z Żywca. W obecnym sezonie był rozjemcą w 12. spotkaniach, w których trakcie pokazał 74 żółtych kartek, 6 czerwonych, a także podyktował 4 rzuty karne.

Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV

Mecz rozpocznie się o godz. 13:15. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego spotkania. Zapraszamy więc na relację LIVE w GOL24.PL Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.