Mecz Rennes – FC Nantes ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

red
Rennes - Nantes LIVE! Grosicki kontra Stępiński w derbach
Rennes - Nantes LIVE! Grosicki kontra Stępiński w derbach Bartek Syta / Polska Press
Mecz Rennes – FC Nantes ONLINE. W 22. kolejce ligi francuskiej dojdzie do „polskiego” meczu. Rennes Kamila Grosickiego w derbach zmierzy się u siebie z FC Nantes, które reprezentuje Mariusz Stępiński. Relacja LIVE w GOL24.pl od 20:00.

Rennes – FC Nantes ONLINE

Jesienią górą było Rennes (2:1). Wówczas to jednak Nantes prowadziło i tylko Stępiński wyszedł w pierwszym składzie (został zmieniony chwilę przed końcem – zagrał przeciętnie). Po zmianie stron na boisku zameldował się Grosicki. Siedem minut po wejściu wyrównał, a kwadrans przed końcem zdobył decydującą bramkę. To był jego wieczór.

Dziś możemy spodziewać się, że „Grosik” rozpocznie spotkanie od pierwszej minuty. Stępiński z kolei zasiądzie na ławce rezerwowych. Przegrywa rywalizację w ataku zarówno z Emiliano Salą, jak i Yacine Bammou. W przegranym 0:2 meczu z PSG Stępiński zagrał od 67 minuty.

W tabeli wyżej jest Rennes, ale to o niczym nie przesądza. Zespół Grosickiego nie wygrał żadnego z ostatnich sześciu ligowych spotkań. Po raz ostatni zwyciężył z Saint-Etienne (2:0) i był to początek grudnia. Nantes jest jedenaste, lecz ma tylko cztery punkty mniej.

Nie zagrają:

Rennes: Figueiredo, Bensebaini, Sio, Prcić, N'Bohli
FC Nantes: Riou, Toure, Sigthorsson, Kacankilić,

Forma w ostatnich meczach:

Rennes:
Guingamp – Rennes 1:1 (liga francuska, 21.01.2017)
Rennes – Paris Saint-Germain 0:1 (liga francuska, 14.01.2017)
Biarritz – Rennes 0:6 (Puchar Francji, 08.01.2017)

FC Nantes:
Nantes – Paris Saint-Germain 0:2 (liga francuska, 21.01.2017)
Nantes – Caen 1:0 (liga francuska, 18.01.2017)
Tuluza – Nantes 0:1 (liga francuska, 14.01.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Nantes – Rennes 1:2 (liga francuska, 22.10.2016)
Rennes – Nantes 4:1 (liga francuska, 06.03.2016)
Nantes – Rennes 0:2 (liga francuska, 13.09.2015)

Nous sommes prêts #derby #staderennais #nantes #grosicki

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika TurboGrosik (@kamilgrosicki10) 26 Sty, 2017 o 2:43 PST

Mecz Rennes – FC Nantes TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eleven Sport. Wprowadzenie o 19:55, początek spotkania o 20:00. Komentują Mateusz Święcicki i Mateusz Majak. Relacja tekstowa w GOL24.pl