Mecz WBA - Manchester United ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

JCZ
WBA – Manchester United LIVE! Ile minut dla Krychowiaka?
WBA – Manchester United LIVE! Ile minut dla Krychowiaka? AFP/East News
Mecz WBA – Manchester United ONLINE. "Czerwone Diabły" nie mogą pozwolić sobie na porażkę, jeżeli myślą jeszcze o tytule mistrzowskim. Rywal wydaje się być wymarzony do zapunktowania, skoro nie wygrał od sierpnia. Czy na boisku zobaczymy Grzegorza Krychowiaka, który parę meczów temu stracił miejsce w składzie? Relacja LIVE od 15:15 w GOL24.

Mecz WBA – Manchester United ONLINE

Ten sezon jest dla WBA naznaczony goryczą porażek i nadmiarem remisów. Manchester City potrafił wydłużyć serię zwycięstw do szesnastu, natomiast zespół "The Baggies" nie wygrał żadnego z ostatnich piętnastu spotkań. Trzeba sięgnąć pamięcią aż do 19 sierpnia i wygranego 1:0 meczu z Burnley.

Niepewną pozycję u nowego trenera Alana Pardewa ma niestety Grzegorz Krychowiak. Polak albo nie gra wcale, albo dostaje minutowe ochłapy. Przeciwko Liverpoolowi zagrał od 78 minuty. I chociaż zebrał pochlebne recenzje to jest mało prawdopodobne, żeby wrócił do podstawowej jedenastki. A w niej po raz ostatni znalazł się przeciwko Chelsea Londyn (0:4) – było to w połowie listopada.

- Grzegorz rozegrał bardzo dobry mecz z Liverpoolem. Szczerze mówiąc, mieliśmy wrażenie, że potrzebuje trochę czasu, aby w spokoju potrenować. Wykonał ostatnio ciężką pracę. To dla niego odpowiednie miejsce do gry na dobrym poziomie. W meczu z Liverpoolem miał momenty, w których udowodnił, że jest piłkarzem klasy międzynarodowej - chwalił Polaka menedżer West Bromu Alan Pardew.

WBA ucieka liga, a United sny o mistrzostwie. Wczoraj rozpędzony Manchester City przejechał się po Tottenhamie (4:1) i utrzymał bezpieczną przewagę punktową. Dlatego zespół Jose Mourinho nie może pozwolić sobie na żadną wpadkę.

Przewidywane składy:

WBA: Foster - Nyom, Hegazi, Evans, Gibbs - Livermore, Barry, Field - Robson-Kanu, Rondon, Rodriguez.
Manchester United: De Gea - Valencia, Jones, Smalling, Young – Matić, Herrera; Mata, Lingard, Rashford – Lukaku.

Nie zagrają:

WBA: Dawson, Morrison, Chadli, Phillips, Barry (?)
Manchester United: Pogba, Bailly, Carrick, Rojo (?), Fellaini (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Manchester United – WBA 0:0 (liga angielska, 01.04.2017)
WBA – Manchester United 0:2 (liga włoska, 17.12.2016)
WBA – Manchester United 1:0 (liga włoska, 06.03.2016)

WBA – Manchester United TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+. W internecie mecz dostępny w Canal+ Sport Online i na ncplusgo.pl. Komentują Marcin Rosłoń i Krzysztof Przytuła. Relacja LIVE od 15:15 w GOL24.pl