Drużyna trzecioligowej Wisły Sandomierz w przerwie kontrolnego meczu z Wisłoką Dębica. wisła sandomierz
KSZO 1929 Ostrowiec bezbramkowo zremisował z Avią Świdnik, Wisła Sandomierz przegrała 1:3 z Wisłoką w Dębicy, a Neptun Końskie wygrał 4:1 z Ceramiką w Opocznie. Są to wyniki środowych meczów sparingowych.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik 0:0.
KSZO: Pietrasik - P. Cheda, Kardas, Mężyk, Jedlikowski, Dybiec, Sarwicki, Bełczewski, Mąka, Łokieć, Karaszewski ponadto grali: Zacharski, Puton, Burzyński, Ziółek, Smuczyński , Madej, Rak.

W zespole trenera Marcina Wróbla zagrało dwóch testowanych piłkarzy, Dominik Karaszewski z Hetmana Zamość i Kacper Rak ze Staru Starachowice.

- Obaj wypadli przeciętnie i nie będą już ich zapraszał na testy i kolejny mecz kontrolny. Cały czas szukamy, rozmawiamy z piłkarzami pod kątem gry w moim zespole. Mamy kilka fajnych nazwisk, ale czy u nas zagrają, jest przede wszystkim uzależnione od warunków finansowych - mówi szkoleniowiec ostrowieckiego zespołu.

Wisłoka Dębica - Wisła Sandomierz 3:1 (2:0)
Bramka: Krystian Sornat dla Wisły.
Wisła, 1 połowa: Jankowski - Konefał, Sto-larczyk, Trojanowski, Bażant - Ferens, Jopkiewicz, Mordec, Nogaj - zawodnik testowany 1, Piechniak.
Wisła, 2 połowa: Wierzgacz - Chorab (67’ Trojanowski), Kolbusz (67’ Sudy), Korona (67’ Łata), zawodnik testowany 2 - Sornat, Kamiński, Siedlecki, Durna - Puc (67’ Poński), Cempa.

W Wiśle było testowanych aż ... trzynastu piłkarzy. Jakub Siedlecki (Iglopol Dębica , pomocnik, Jakub Konefał (JKS Jarosław, obrońca), Kamil Puc (Stal Rzeszów, pomocnik , Dominik Trojanowski (Ursus Warszawa, obrońca, Krystian Stolarczyk (GKS Bełchatów, obrońca , Krystian Sornat (Nida Pińczów, pomocnik), Dawid Cempa (Karpaty Krosno, napastnik, Jakub Mordec (Karpaty Krosno, pomocnik), Andrij Durda (Ukraina, pomocnik), Przemysław Jankowski (Siarka Tarnobrzeg, bramkarz), Ernest Jopkiewicz (Korona Kielce, pomocnik) oraz dwóch bez podania nazwisk, napastnik i obrońca.

Ceramika Opoczno - Neptun Końskie 1:4 (1:2)
Bramki: Gardynik, Karol Armata, Pach i Zieliński dla Neptuna.

Czterech testowanych piłkarzy sprawdzał w tym meczu, Waldemar Szpiega trener koneckiego zespołu. Byli to, Łukasz Pańtak z Piasta Gliwice, Patryk Bańczyk, Łukasz Bec, Damian Telus z KS Paradyż.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Największe gwiazdy MŚ 2018. Kto błysnął najbardziej

100 mln euro to już standard. Oto najdrożsi piłkarze na świecie

Lista najdroższych piłkarzy w historii. TOP 10

TOP 8 Najlepiej ubrani trenerzy na Mundialu 2018

Materiał oryginalny: Mecze kontrolne. Remis KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, porażka Wisły Sandomierz i wygrana Neptuna Końskie - Echo Dnia Świętokrzyskie