MKTG Sportowy i Gol - pasek na kartach artykułów

Najlepsze memy o meczu Polska - Ukraina. Na Euro po złoto, Francja w strachu

Jacek Czaplewski
Najlepsze memy o piorunującej pierwszej połowie w meczu Polska - Ukraina. Nie minęło nawet pół godziny gry, a nasza drużyna prowadziła aż 3:0! Internet
ALE TO CHODZI. Pora pompować balonik i to na całego! Polska nie potrzebowała nawet pół godziny, ani Roberta Lewandowskiego w ataku, żeby rozbić Ukrainę, strzelając jej w towarzyskim meczu aż trzy gole. Zobaczcie najlepsze memy o tym widowisku. Euro 2024? Wiadomo - interesuje nas tylko złoto.

Mecz Polska - Ukraina: Najlepsze memy internautów

Myśmy nie przywykli do takich meczów! Polska zagrała najlepsze 30 minut od... w sumie nie wiadomo od kiedy. W dalekim od optymalnego składu wychodziło nam wszystko, o czym świadczy wynik 3:0. Trafili kolejno Sebastian Walukiewicz, Piotr Zieliński oraz Taras Romanczuk - nasz człowiek urodzony właśnie na Ukrainie.

- Ukraińcy, graliście w to kiedyś? - pytają polscy internauci.
- Francja w strachu - czytamy dalej.
- Ziellingham.

Zobacz MEMY o meczu Polska - Ukraina

Gorzej jeśli nasza forma przyszła za szybko. Na szczęście tego dziś nie rozstrzygniemy, więc w nadziei na 16 czerwca i mecz inauguracyjny z Holandią łudźmy się jak przed każdym turniejem. A nuż!

- Pewna wygrana! Gratulacje dla drużyny, ale wiem, że najlepsze przed nami - podsumował prezes PZPN Cezary Kulesza.

Szkoda, że z tego wszystkiego podobnej radości nie mógł dziś czerpać Arkadiusz Milik, największy pechowiec meczu, dla którego gra skończyła się w 1 minucie... - Zabraknie go na Euro - potwierdził selekcjoner Michał Probierz.