Nikolić nie przestaje strzelać. Kolejny dublet w MLS [WIDEO]

krk
Bartek Syta
Nemanja Nikolić popisał się kolejnym dubletem w MLS. W pojedynku przeciwko Vancouver Whitecaps jego Chicago Fire zwyciężyło 4:0.

W meczu z Vancouver Whitecaps były zawodnik warszawskiej Legii skompletował dublet w cztery minuty. Nikolić do siatki rywali trafiał w 14. i 18. minucie, a spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem Chicago Fire 4:0. "Strażacy" są liderem Konferencji Wschodniej.

PIERWSZA BRAMKA NIKOLICIA

DRUGA BRAMKA NIKOLICIA

Nikolić przewodzi klasyfikacji strzelców MLS, a na koncie ma już 16 bramek. Cztery mniej ma Meksykanin Erick Torres.

Chicago Fire - Vancouver Whitecaps 4:0 (3:0)

Bramki: Nemanja Nikolić 14, 18, Arturo Alvarez 25, Michael de Leeuw 84