Owczarek: Zapracowaliśmy na zwycięstwo w Katowicach

Piotr Szymański
Cieszymy się ze zwycięstwa, gdyż od października nie mogliśmy wygrać na wyjeździe. Mam nadzieję, że spotkanie z GKS-em zapoczątkowało serię zwycięstw na wyjazdach - powiedział po meczu w Katowicach, trener Warty, Czesław Owczarek.

Czesław Owczarek (trener Warty Poznań): Cieszymy się ze zwycięstwa, gdyż od października nie mogliśmy wygrać na wyjeździe. Jest to jakieś przełamanie, ten pierwszy mecz. Mam nadzieję, że spotkanie z GKS-em zapoczątkowało serię zwycięstw na wyjazdach.

W pierwszej połowie bardzo dobrze graliśmy zespołowo. Zdobyliśmy bardzo ładne bramki, po ładnych akcjach. 3:0 do przerwy, wynik był już generalnie ustalony. W drugiej części kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Skupiliśmy się na tym, by wyprowadzić przynajmniej jeden dokładny kontratak. Druga część nie wyglądała może rewelacyjnie, ale mieliśmy swój wynik. Zapracowaliśmy na to zwycięstwo. Było zasłużone.