Polonia Bytom - KKS Kalisz: bytomianie w ostatniej chwili wypuścili z rąk zwycięstwo, ale wciąż są niepokonani ZDJĘCIA KIBICÓW I MECZU

Jacek Sroka
Jacek Sroka
Bytomscy kibice wpierali Polonię w spotkaniu z KKS Kalisz  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Bytomscy kibice wpierali Polonię w spotkaniu z KKS Kalisz Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE fot. karina trojok
W rozegranym 19 kwietnia meczu 29. kolejki II ligi piłkarze Polonii Bytom zremisowali z KKS Kalisz 1:1. Beniaminek z Bytomia wspierany gorącym dopingiem kibiców dzielnie walczył z wiceliderem tabeli, ale w ostatniej minucie doliczonego czasu gry dał sobie wydrzeć zwycięstwo z rąk. Zobaczcie zdjęcia kibiców i meczu Polonia Bytom - KKS Kalisz.

Polonia Bytom - KKS Kalisz: Bytomianie w ostatniej chwili wypuścili zwycięstwo, ale wciąż są niepokonani

Piątkowy mecz w Bytomiu był hitem 29. kolejki II ligi. Pojedynek był bardzo zacięty i długo zanosiło się na powtórkę bezbramkowego remisu z Kalisza z października ub. r. W końcówce spotkania na stadionie na ul. Piłkarskiej padły jednak dwa gole.

Blisko tysiąc kibiców dopingujących podopiecznych trenera Łukasza Tomczyka na pierwszą bramkę musiało czekać do 85 minuty. Wówczas po akcji Konrada Andrzejczaka płasko w pole karne dośrodkował Patryk Stefański, a Adrian Piekarski dostawił tylko nogę i skierował piłkę do siatki.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW I MECZU POLONIA BYTOM - KKS KALISZ

Bytomianie są niepokonani w lidze od 12 spotkań i w tym roku nie zaznali jeszcze goryczy porażki. Wygraną z zespołem KKS dali sobie jednak wydrzeć z rąk w ostatniej minucie doliczonego czasu gry, a wyrównujący gol był godny stadionów świata.

Po wrzutce gości na aferę obrońcy Polonii wybili piłkę i ta trafiła pod nogi Mateusza Żebrowskiego. Rezerwowy napastnik kaliszan bez namysłu uderzył z woleja z ponad 20 m i nie dał szans Karolowi Szymkowiakowi na skuteczną interwencję.

Zespół z Kalisza dzięki tej bramce przerwał serię dwóch porażek. Piłkarze z Bytomia byli w tym meczu zespołem lepszym, ale po trzech kolejnych ligowych zwycięstwach musieli zadowolić się remisem.

Polonia Bytom - KKS Kalisz 1:1 (0:0)

Bramki 1:0 Adrian Piekarski (85), 1:1 Mateusz Zebrowski (90+4)