"Popis" Arsenalu trwa dalej, Kanonierzy remisują wygrany mecz (GALERIA)

mgs
W meczu 29. kolejki Premier League Arsenal zremisował ze Swansea 2:2. Pierwsi prowadzenie w 11. minucie objęli przyjezdni, ale Kanonierzy na kwadrans przed końcem meczu za sprawą goli Podolskiego i Giroud wyrównali i doprowadzili do stanu 2:1. Kiedy wszystko wskazywało na zwycięstwo londyńczyków, samobójczą bramkę w 90. minucie zdobył Mathieu Flamini...

Arsenal - Swansea 2:2

Bramki: Bony 11', Podolski 73', Giroud 74', Flamini 90' (sam.)

Arsenal: Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs - Artera, Flamini, Rosicky, Oxlade-Chamberlain, Cazorla - Giroud

Ławka rezerwowych: Fabiański, Podolski, Sanogo, Jenkinson, Kallstrom, Bellerin, Gnabry

Swansea: Vorm - Rangel, Williams, Chico, Taylor - De Guzman, Britton, Shelvey, Routlage, Michu - Bony

Ławka rezerwowych: Amat, Hernandez, Dyer, Canas, Davier, Alvaro, Tremmel