Puchar Anglii. Drużyna Majewskiego rozbiła West Ham, Polak nie wstał z ławki (WIDEO)

mgs, x-news
W 3. rundzie Pucharu Anglii, Nottingham Forest rozbił na własnym stadionie West HamUnited 5:0 i awansował do dalszej fazy turnieju. Całe spotkanie na ławce rezerwowych gospodarzy przesiedział Radosław Majewski.

Lodowisko na Stadionie Narodowym [BILETY, GODZINY OTWARCIA, PARKING, ZDJĘCIA]

Końcowy wynik jaki padł dziś na City Ground jest o tyle zaskakujący, że Nottingham to 5. drużyna zaplecza Premier League, zaś "Młoty" na co dzień występują właśnie w najwyższej piłkarskiej klasie rozgrywkowej na Wyspach.

Goście od początku do końca spotkania byli stroną dominującą. Już w 12. minucie bramkę z rzutu karnego zdobył Djamel Abdoun, a kolejną w 50. minucie Andy Reid. Jamie Paterson, który do tej pory nie zdobył dla swojego zespołu jeszcze ani jednej bramki, zapisał na swoim koncie hat-tricka, a bramkarza rywali pokonał kolejno w 65, 71, 79. minucie meczu.

Radosław Majewski, piłkarz Nottingham, nie pojawił się na placu gry, a cały mecz oglądał jedynie z perspektywy ławki rezerwowych.

Nottingham Forest - West Ham United 5:0

Bramki: Djamel Abdoun 12' (k), Jamie Paterson 65', 71', 79', Andy Reid 50'

żółte kartki: Derbyshire - Lletget

sędziował: Martin Atkinson

Nottingham: 1. Karl Darlow - 18. Gonzalo Jara, 16. Jamaal Lascelles, 25. Jack Hobbs, 2. Eric Lichaj (58, 3. Dan Harding) - 39. Djamel Abdoun, 10. Henri Lansbury, 11. Andy Reid, 6. Guy Moussi, 21. Jamie Paterson (83, 27. Matt Derbyshire) - 15. Greg Halford (75, 31. Simon Cox).

West Ham: 13. Adrián - 39. Callum Driver, 18. Alou Diarra (55, 44. Reece Burke), 27. Daniel Potts - 7. Matthew Jarvis, 31. Daniel Whitehead, 34. George Moncur (55, 41. Matthias Fanimo), 35. Sebastian Lletget, 15. Ravel Morrison, 23. Stewart Downing (64, 36. Blair Turgott) - 11. Modibo Maïga.