Puchar Włoch. SSC Napoli sensacyjnie odpadło z krajowego pucharu już w 1/8 finału z Frosinone (0:4). Piotr Zieliński poza składem

OPRAC.:
Jakub Jabłoński
Puchar Włoch. Napoli sensacyjnie rozgromione. Koniec marzeń o krajowym pucharze
Puchar Włoch. Napoli sensacyjnie rozgromione. Koniec marzeń o krajowym pucharze PAP/EPA/CIRO FUSCO
Puchar Włoch. SSC Napoli bez Piotra Zielińskiego w składzie, odpadło w 1/8 finału Pucharu Włoch. We wtorkowy wieczór niespodziewanie przegrali u siebie z Frosinone aż 0:4, tracąc wszystkie gole w drugiej połowie.

Puchar Włoch. SSC Napoli sensacyjnie przegrało. Frosinone zlało mistrza!

Gospodarze zaczęli mecz bez kilku czołowych piłkarzy, a w ogóle w kadrze meczowej nie było Zielińskiego, który narzekał na drobną kontuzję. Jednocześnie w ostatnich dniach popularny "Zielu" był obiektem zainteresowań największych europejskich klubów. Wszystko jednak wskazuje, że zostanie na Półwyspie Apenińskim, ale będzie występował w innych barwach.

W trakcie drugiej połowy trener Walter Mazzarri zaczął wprowadzać swoje gwiazdy. Pojawili się m.in. Nigeryjczyk Victor Osimhen (wybrany niedawno Piłkarzem Roku w Afryce), Gruzin Chwicza Kwaracchelia i Giovanni Di Lorenzo.

Puchar Włoch. Rezerwowe Napoli dotkliwie skarcone

I właśnie już z nimi na boisku Napoli straciło aż cztery gole. Ich strzelcami byli kolejno: Argentyńczyk Enzo Barrenechea w 65. minucie, Giuseppe Caso pięć minut później oraz w doliczonym czasie gry Marokańczycy - wypożyczony z... Napoli Walid Cheddira z rzutu karnego i Abdou Harroui.

Goście po raz pierwszy w historii wystąpili w 1/8 finału Pucharu Włoch.

Końcowy wynik, zwłaszcza jego rozmiary, to sensacja. Napoli wygrało wszystkie poprzednie mecze (sześć) z Frosinone we wszystkich rozgrywkach.

(PAP)

LIGA WŁOSKA w GOL24

To jest Liga Mistrzów wśród opraw. Oto najlepsze prace ultrasów Legii Warszawa z kończącego się 2023 roku. Jest na co popatrzeć, zresztą zerknijcie sami!

Najlepsze oprawy Legii Warszawa w 2023 roku. To prawdziwe dz...