Remis Lechii na dzień dobry

/NaszaSandecja.pl
Inne
Inne Ekstraklasa.Net
Remisem 1:1 zakończył się sobotni mecz II ligi piłkarskiej Lechia Zielona Góra - Raków Częstochowa.

Wynik jak i gra zespołu zielonogórskiego była dla kibiców Lechii wielką niewiadomą. Zielonogórzanie stracili bowiem kilku podstawowych graczy, którzy wybrali w sezonie 2010/2011 innych pracodawców. Okazało się jednak,że ambicja może zdziałać cuda.

W pierwszej połowie Raków grał lepiej. Miał przewagę i stworzył sobie kilka znakomitych sytuacji bramkowych. Przyjezdni zdobyli nawet gola i na przerwę schodzili z jedna bramką przewagi. W drugiej odsłonie Lechia zagrała z wielką wolą zwycięstwa. Postawa przyniosła skutek w 48 min. Wówczas po rzucie wolnym egzekwowanym przez Michała Sucharka piłka zaskoczyła bramkarza gości.

Potem obie ekipy miały jeszcze okazje by przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale gole już nie padły.