Remis prawie jak przegrana

Patryk Trybulec/Dziennik Zachodni
Drużyna GKS-u Tychy była zmoblilizowana do gry
Drużyna GKS-u Tychy była zmoblilizowana do gry Michał Dominiec
W ostatniej minucie gry piłkarze GKS-u Tychy stracili zwycięstwo z niżej notowaną Nielbą Wągrowiec.

Początek meczu zapowiadał się dla GKS-u dość dobrze. W trzeciej minucie, po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego, Krzysztof Bizacki strzelił gola. Kilka minut później był już remis. Artur Błażejewski na bramkę zamienił rzut karny, który został podyktowany za faul na Rafale Leśniaku. Wynik na 2:1 dla GKS-u Tychy podwyższył Krzysztof Zaremba. Trzy punkty dla tyszan w ostatniej minucie wyrwał z rąk wcześniej faulowany Leśniak.

Nielba Wągrowiec - GKS Tychy 2:2 (1:1)

Bramki 0:1 Krzysztof Bizacki (3), 1:1 Artur Błażejewski (12-karny), 1:2 Krzysztof Zaremba (47), 2:2 Rafał Leśniewski (90)

Sędziował Maciej Mikołajewski (Świebodzin)