Remis Torino z Cagliari, cały mecz Glika (ZDJĘCIA)

mgs
W meczu 23. kolejki ligi włoskiej Torino zremisowało na własnym stadionie z Cagliari 1:1. Cały mecz w brawach drużyny "Byków" rozegrał Kamil Glik.

Torino w meczu 23. kolejki Serie A zremisowało 1:1 ze znajdującym się w strefie spadkowej Cagliari. Pierwsi prowadzenie objęli goście po golu Godfreda Donsaha zdobytym w 34. minucie. Gospodarze do wyrównania doprowadzili raptem minutę później, kiedy do siatki trafił Omar El Kaddouri. Kamil Glik, kapitan Torino, zagrał w pełnym wymiarze czasowym, a w 43. minucie został ukarany żółtą kartką.

Torino - Cagliari 1:1

Bramki: 35' Kaddouri – 34' Donsah

Kartki: 43' Glik, 55' Bovo, 63' El Kaddouri– 53' Conti, 57' Rossettini, 89' Joao

Torino : Padelli – Bovo, Glik, Moretti – Bruno Peres, Benassi, Vives, El Kaddouri (85' Gazzi), Darmian – Martinez (59' Lopez), Quagliarella

Cagliari: Brkić – Dessena, Rossettini, Marco Capuano, Avelar – Cossu, Conti, Donsah – Ekdal, Sau (85' Longo) – Cop (65' M'Poku)