Sevilla z Krychowiakiem poległa u siebie z Celtą i spadła na przedostatnie miejsce w La Liga

tom
Piłkarze Celty Vigo pokonali na Ramon Sanchez Pizjuan Sevillę 2:1 w meczu 4. kolejki hiszpańskiej La Liga. Po dwóch remisach i dwóch porażkach drużyną Grzegorza Krychowiaka jest przedostatnia w tabeli La Liga. Celta jest wiceliderem z 10 punktami.

Po 26 minutach goście dzisiejszego spotkania prowadzili już 2:0. W drugiej połowie podopieczni Unai Emery'ego zdołali strzelić gola kontaktowego, ale ostatecznie nie dali rady wywalczyć nawet punktu. Całe spotkanie w drużynie Sevilli rozegrał Grzegorz Krychowiak, który w 51. minucie został ukarany żółtą kartką. W doliczonym czasie gry po dobrym dryblingu "Krycha" został sfaulowany przez Jonny'ego, który zobaczył za to zagranie drugi żółty kartonik i musiał opuścić boisko.

Sevilla - Celta Vigo 1:2 (0:2)

Bramki: Llorente 54' - Nolito 15', Wass 26'