Siarka remisuje z MKS-em Kluczbork. Bramkarz gospodarzy bohaterem (SKRÓT MECZU)

Łukasz Myszka
Siarka zremisowała z MKS-em Kluczbork
Siarka zremisowała z MKS-em Kluczbork Dominika Przybyło
W meczu 8.kolejki 2. ligi Siarka Tarnobrzeg przed własną publicznością zremisowała z dotychczasowym liderem rozgrywek - MKS-em Kluczbork 1:1. Bohaterem spotkania został golkiper Siarki - Artur Melon, który w 78. minucie wybronił rzut karny przy stanie 1:1.

W 66. minucie wynik potężnym strzałem z dystansu otworzył Marcin Stefanik. Bardzo szybką odpowiedzią popisali się zawodnicy MKS-u, którzy już 2 minuty później doprowadzili do remisu. Marcin Nowacki oddał precyzyjny strzał z okolic 18. metra i piłka wpadła do bramki. W 78. minucie wynik mógł się zmienić za sprawą karnego, którego sędzia podyktował dla zawodników z Kluczborka za zagranie ręką przez piłkarza Siarki. Do piłki podszedł Mateusz Arian, dobrze uderzył, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się golkiper Siarki Artur Melon.