Skrót meczu Chrobry Głogów - Arka Gdynia 0:3. Szybki nokaut na gospodarzach [WIDEO]

Jacek Czaplewski
Fortuna 1 Liga. Arka Gdynia dała prawdziwy popis w ciągu pierwszych trzydziestu minut. Wbiła wtedy wszystkie trzy bramki, dzięki którym gładko obiła Chrobrego Głogów 3:0. Polecamy skrót wideo najciekawszych akcji.

Bramki z meczu Chrobry Głogów - Arka Gdynia

Arka błysnęła tak naprawdę między 19 a 26 minutą. Prowadzenie dał jej nie kto inny jak Karol Czubak. Najlepszy strzelec ligi zdobył swoją dwudziestą bramkę w sezonie.

Chrobry wznowił od środka, stracił piłkę, a Arka po przechwycie za sprawą Sebastiana Milewskiego błyskawicznie podwyższyła prowadzenie. Dzieło dokończył Janusz Gol, który strzałem w lewy róg wykorzystał jedenastkę podyktowaną za rękę Jakuba Kuzdry.

To pierwsze zwycięstwo Arki pod wodzą trenera Ryszarda Wieczorka w jego drugim spotkaniu. Drużyna zajmuje szóste miejsce, czyli ostatnie gwarantujące baraże o ekstraklasę. Chrobry jest dziewiąty.

Chrobry Głogów - Arka Gdynia 0:3 (0:3)
Bramki:
Karol Czubak 19', Sebastian Milewski 20', Janusz Gol 26' (k.)
Żółte kartki: Mateusz Ozimek, Kamil Wojtyra
Sędziował: Tomasz Musiał (Kraków)

Chrobry Głogów: Węglarz - Kuzdra, Zarówny, Michalec (46 Wojtyra), Górski (83 Bogusz) - Ozimek (62 Górski), Mandrysz, Mucha, Kolenc, Jóźwiak (46 R. Wolsztyński) - Steblecki (83 Pieczarka)

Arka Gdynia: Krzepisz - Marcjanik, Azaćkyj, Dobrotka (87 Stolc) - Żebrowski (72 Tomal), Gol, Milewski (78 Capanni), Skóra, Haydary (72t Adamczyk), Gojny - Czubak (87 Szymański)

1. LIGA w GOL24

Kibice Ruchu i Wisły stworzyli na stadionie w Gliwicach fantastyczne widowisko  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Wspaniała atmosfera na trybunach. Zdjęcia kibiców z meczu pr...