Skrót meczu GKS Katowice - Polonia Warszawa 0:2 [WIDEO] Bukowa pogrążona w rozpaczy

Jacek Czaplewski
od 16 lat
Fortuna 1 Liga. Kolejne rozczarowanie zamiast oczekiwanego przełamania. GKS Katowice przed własną publicznością przegrał z Polonią Warszawa 0:2, tracąc gole w obu połowach. Polecamy skrót najciekawszych akcji.

Bramki z meczu GKS Katowice - Polonia Warszawa

GieKSa nie wygrała w lidze od 26 sierpnia. Jej czarna seria to trzy porażki i cztery remisy. Przez utratę punktów spadła na dwunaste miejsce.

Polonia objęła prowadzenie w 21 minucie po ładnym strzale z lewej nogi autorstwa Nikodema Zawistowskiego. Chwilę po zmianie stron wynik ustalił Paweł Tomczyk. Piłkę wbił po szybkiej akcji całego zespołu. Trafił prawą nogą od prawego słupka, radując około stu kibiców obecnych w sektorze gości.

Dzięki wygranej Polonia wskoczyła w tabeli przed GieKSę. To trzecie zwycięstwo z rzędu.

GKS Katowice - Polonia Warszawa 0:2 (0:1)
Bramki: Nikodem Zawistowski 21', Paweł Tomczyk 55'
Żółte kartki: Wasielewski, Jaroszek - Kołodziejski, Biedrzycki
Sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń)
Widzów: 2152 osoby.

GKS Katowice: Kudła - Wasielewski, Jaroszek, Jędrych, Komor, Rogala - Błąd (76' Shibata), Repka, Kozubal (76' Baranowicz), Aleman (44' Marzec) - Bergier (62' Mak)

Polonia Warszawa: Kuchta - Zawistowski (76' Pawłowski), Kowalski-Haberek, Grudniewski, Kołodziejski - Michalski (85' Marciniec), Okhronchuk (86' Wojciechowski), Koton, Bajdur (72' Kluska), Biedrzycki - Tomczyk (72' Kobusiński).

GKS Katowice - Polonia: Katowiczanie rozczarowali zmokniętych fanów ZDJĘCIA KIBICÓW I MECZU

1. LIGA w GOL24

Oto najlepsze memy o El Clasico, czyli październikowym meczu FC Barcelony z Realem Madryt, w którym wynik odwrócił w pojedynkę Jude Bellingham, autor dwóch zwycięskich bramek. Zobaczcie, jak to widowisko skomentowali internauci.

MEMY o meczu FC Barcelona - Real Madryt. Jude Bellingham naj...