Sparing: Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy 1:0

Przemysław Drewniak
Wczoraj Podbeskidzie wygrało w lidze z Widzewem, dziś w sparingu z GKS-em Tychy
Wczoraj Podbeskidzie wygrało w lidze z Widzewem, dziś w sparingu z GKS-em Tychy Łukasz Łabędzki
Dzień po wygranej nad łódzkim Widzewem Podbeskidzie Bielsko-Biała zanotowało kolejną wygraną. Drużyna złożona głownie z zawodników, których zabrakło na boisku podczas ligowej inauguracji, pokonała w sparingowym meczu pierwszoligowy GKS Tychy 1:0. Gola dla bielszczan zdobył Krzysztof Chrapek.

W drużynie Podbeskidzia wystąpiło trzech przedstawicieli rezerw klubu - Maksymilian Wojtasik, Bartosz Iskrzycki i Dawid Nagi. 70 minut gry zaliczyli także Frank Adu Kwame i Piotr Malinowski, którzy dzień wcześniej wystąpili w drugiej połowie ligowego spotkania z Widzewem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy 1:0 (0:0

Bramka: Krzysztof Chrapek 83'

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Ladislav Rybansky - Mateusz Kupczak, Konrad Kareta, Michal Mravec, Frank Adu Kwame (70' Bartosz Iskrzycki) - Mateusz Stąporski, Anton Sloboda, Adam Deja, Maksymilian Wojtasik, Piotr Malinowski (70' Dawid Nagi) - Krzysztof Chrapek.

GKS Tychy: Piotr Misztal - Adrian Chomiuk, Łukasz Kopczyk, Mariusz Masternak, Mateusz Mączyński - Pavol Ruskovsky, Mariusz Zganiacz, Mateusz Bukowiec, Robert Dymowski, Damian Szczęsny - Paweł Smółka. Grali także: Michał Biskup, Wojciech Szumilas, Bartosz Rutkowski.

Źródło: własne / GKS Tychy