Termalica rozstrzelała Tuchovię, hat-trick Martina Juhara

krk
Termalica wygrała sparing z czwartoligową Tuchovią
Termalica wygrała sparing z czwartoligową Tuchovią Krzysztof Kapica / Polska Press
W sparingowym spotkaniu rozegranym w Tuchowie beniaminek Ekstraklasy Termalica Bruk-Bet Nieciecza pokonał czwartoligową Tuchovię Tuchów 6:0. Trzy gole dla "Słoników" strzelił niedawno pozyskany 27-letni słowacki napastnik Martin Juhar.

Tuchovia Tuchów - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:6

Bramki: Mateusz Kupczak, Martin Juhar 25, 51, 55, Wołodymyr Kowal 53, Jakub Wróbel 85

Termalica Bruk-Bet Nieciecza: (I połowa) Adrian Olszewski - Dalibor Pleva, Michał Markowski, Pavol Stano, Dariusz Jarecki - Bartłomiej Smuczyński, Mateusz Kupczak, Mario Lička, Wołodymyr Kowal, Jakub Biskup - Martin Juhar.

(II połowa) Adrian Olszewski, Patryk Fryc, Michał Markowski, Jakub Wróbel, Sebastian Ziajka - Dawid Plizga, Mateusz Kupczak (59 Bartłomiej Babiarz), Mario Licka (59 Krzysztof Kaczmarczyk), Tomasz Foszmańczyk, Martin Juhar (59 Emil Drozdowicz) - Wołodymyr Kowal.

źródło: Termalica Bruk-Bet Nieciecza