Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bramki: Grzegorz Pater 23, 32, Tomasz Frankowski 37 -...

TOP 10 meczów Wisły Kraków w pucharach. Biała Gwiazda budziła respekt w całej Europie

7. Wisła Kraków - FC Barcelona 3:4

Bramki: Grzegorz Pater 23, 32, Tomasz Frankowski 37 - Rivaldo 31, 34, 73, Kluivert 57
Eliminacje Ligi Mistrzów: sezon 2001/02

Mecz przegrany, ale po pięknej, heroicznej walce. Wisła zwłaszcza w pierwszej połowie rozegrała znakomitą partię. Do szatni zawodnicy Białej Gwiazdy schodzili prowadząc sensacyjnie 3:2. Dubletem popisał się Grzegorz Pater, a jednego gola strzelił Tomasz Frankowski. W drugiej połowie trafiała tylko Barcelona. Katem wiślaków okazał się Rivaldo, który ustrzelił hat-tricka.

Josue porównał się do Cristiano Ronaldo. "W piłce jestem dla trofeów i pieniędzy"

Sukces na wyciągnięcie ręki – kobiety Śląsk zagra o puchar!

Josue odpalił po rozstaniu z Legią: "Byłem psychicznie zmęczony"