Trzy gole Erlinga Haalanda. Skrót meczu Manchester City - Fulham 5:1 [WIDEO]

OPRAC.:
Jacek Czaplewski
od 16 lat
Liga angielska. Manchester City idzie jak burza. Czwarty występ to i czwarte zwycięstwo. U siebie na Etihad mistrz rozbił Fulham, wygrywając 5:1. Trzy gole i asystę zapisał Erling Haaland. Zobaczcie skrót najciekawszych akcji.

Premier League. Skrót meczu Manchester City - Fulham 5:1

Haaland swój występ zaczął od asysty. To po jego podaniu w 31. minucie prowadzenie gospodarzom dał Argentyńczyk Julian Alvarez.

Dwie minuty później londyńczycy niespodziewanie wyrównali za sprawą Amerykanina Tima Reama, ale później na boisku dominowali "The Citizens".

Tuż przed przerwą na 2:1 trafił Holender Nathan Ake, a w drugiej połowie klasycznego hat-tricka skompletował Haaland. Na listę strzelców wpisał się w 58. minucie, 70. oraz w doliczonym przez sędziego czasie gry. Drugą z bramek zdobył z rzutu karnego.

Manchester City prowadzi w tabeli. Jako jedyny ma komplet punktów. Na drugim miejscu z dwoma punktami straty jest Tottenham Hotspur. "Koguty" wygrały na wyjeździe z beniaminkiem Burnley 5:2, a w ich szeregach hat-trickiem popisał się Koreańczyk Heung-Min Son. PAP