Trzy gole Łukasza Teodorczyka dla Dynama Kijów

Marcin Trzyna
Łukasz Teodorczyk
Łukasz Teodorczyk Tomasz Łasica
Dynamo Kijów rozgrywało dziś sparingowe spotkanie z albańskim Skenderbeu. Drużyna z Ukrainy wygrała 4:1, a trzy bramki strzelił Łukasz Teodoorczyk.

Dynamo Kijów wygrało sparingowe spotkanie z albańskim Skenderbeu 4:1. W 19. minucie bramkę na 1:0 zdobył Gonzalez. Po zmianie stron z bardzo dobrej strony pokazał się Łukasz Teodorczyk, który strzelił 3 gole. Jedyną bramkę dla albańskiej drużyny zdobył Renatinho.

Ligowe rozgrywki na Ukrainie wracają dopiero na początku marca. Pierwszym rywalem Dynama Kijów po przerwie zimowej będzie Dnipro Dniepropietrowsk.