Wejście smoka Grosickiego! Polak wszedł z ławki i strzelił gola dla Rennes [WIDEO]

mgs
Rennes w meczu 21. kolejki francuskiej ekstraklasy przegrywało z Troyes już 0:2, ale ostatecznie wygrało to spotkanie 4:2. Ostatniego gola dla gości spotkania strzelił reprezentant Polski, Kamil Grosicki, który pojawił się na placu gry dopiero w 76. minucie.

Kamil Grosicki zanotował prawdziwe wejście smoka. Polak w meczu z Troyes pojawił się na murawie dopiero w 76. minucie, zmieniając Ousmane Dembele. Naszemu reprezentantowi wystarczyło ledwie kilka chwil, by zapisać się na liście strzelców. Dokładnie w 81. minucie pomocnik po podaniu Benjamin Andre popisał się świetną akcją - sprawnie minął rywali i strzałem z ostrego kąta pokonał golkipera rywali. Warto dodać, że popularny "Grosik" rozgrywał dziś pięćdziesiąty mecz w barwach Rennes.

Drużyna Grosickiego pokonała Troyes 4:2 i po dwudziestu jeden rozegranych kolejkach plasuje się na szóstej pozycji w tabeli.

Gol Kamila Grosickiego

Troyes - Rennes 2:4

Bramki: 7' Camus, 15' Jean – 21' Diagné (karny), 28' Dembèlé, 39' Diagné (karny), 81' Grosicki

Kartki: 20' Ngongca, 38' Dabo, 51' Cabot – 14' Diagné

Troyes: Bernardoni – Confais, Saunier, Ngongca, Dabo (64' Court) – Karaboué, Mavinga, Pi – Jean, Camus (69' Nivet), Cabot (77' Gueye).

Rennes: Costil – Zeffane, Diagné (46' Gnagnon), Armand, M'Bengue, Sylla, André, Boga, Doucouré, Dembèlé (76' Grosicki), Sio (61' Ntep).