Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Podrażniona "Biała Gwiazda" walczy o punkty. Gdzie oglądać? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Jakub Jabłoński
Wisła - Zagłębie LIVE! "Biała Gwiazda" gra o kolejne punkty!
Wisła - Zagłębie LIVE! "Biała Gwiazda" gra o kolejne punkty! andrzej banas
Fortuna 1. Liga. Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. "Biała Gwiazda" po tym jak wypuściła z rąk zwycięstwo z Podbeskidziem w poprzedniej kolejce mimo objęcia jednobramkowego prowadzenia (1:2), teraz przy Reymonta będzie chciała pewnie rozprawić się z niżej notowanym Zagłębiem. Przyjezdni z Sosnowca zajmują przedostatnie miejsce na zapleczu PKO Ekstraklasy. Gdzie oglądać? Zapraszamy na relację LIVE na GOL24 w piątek od godziny 20:30.

Fortuna 1. Liga. Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Wisła Kraków przed wpadką w ostatniej kolejce z Podbeskidziem Bielsko-Biała (1:2) w rozgrywkach na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej imponowała formą. "Biała Gwiazda" poza wstydliwą porażką rozgromiła Resovię Rzeszów, aż 4:1, a przed przerwą na reprezentację pewnie sobie poradziła ze Zniczem Pruszków 6:2. Wydawało się, więc że podopieczni Radosława Sobolewskiego najgorsze mieli już za sobą.

Piłkarze krakowskiego klubu szybko objęli prowadzenie ze wspomnianym Podbeskidziem za sprawą hiszpańskiego pomocnika Miki Villara w 21. minucie, ale długo prowadzeniem gracze Sobolewskiego się nie nacieszyli. Dwie minuty później Etoundi uszczęśliwił kibiców gospodarzy i wyrównał stan rywalizacji. W tym meczu "Białej Gwieździe" również nie pomogła czerwona kartka Kacpra Dudy i w konsekwencji stracili bramkę pod koniec pierwszej połowy.

W drugiej odsłonie już się nie podnieśli i przegrali rywalizację z niżej notowanym rywalem.

- Najgorzej, że tracimy punkty w momencie, gdy zdawało się, że jesteśmy rozpędzeni i wygląda to całkiem nieźle

- przyznał trener Wisły Kraków, Radosław Sobolewski po wpadce w Bielsku-Białej.

Aktualnie "Biała Gwiazda" zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli i do liderującej Odry Opole traci dokładnie siedem punktów.

Z kolei Zagłębie Sosnowiec radzi sobie zdecydowanie gorzej od krakowskiego zespołu. Obecnie zespół prowadzony przez Artura Derbina zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej stawce i do tej pory zanotował raptem dwa zwycięstwa oraz siedem porażek. Pytanie czy przy Reymonta 22 uda im się przełamać i wygrać w końcu jakieś spotkanie. Zadanie jednak wydaję się piekielnie trudne, ale na przykładzie Podbeskidzia śmiało można stwierdzić, że nie do niezrealizowania.

Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA TV

Transmisja na kanale Polsat Sport Extra. W internecie mecz dzięki aplikacji i stronie Polsat Box Go. Relacja LIVE w GOL24 w piątek od godziny 20:30 - zapraszamy!

FORTUNA 1 LIGA w GOL24

Powołania do reprezentacji Polski. Kim zaskoczy Michał Probierz?Przedstawiamy potencjalne wybory 51-latka. Oni zagrają w listopadowych meczach reprezentacji Polski?!

Powołania do reprezentacji Polski. Kim może zaskoczyć selekc...