Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Jędrzej Grobelny 4...

Zabrakło prądu przed meczem i na boisku. Warta Poznań - Korona Kielce 1:1. Zobacz oceny warciarzy

BRAMKARZ I OBROŃCY

Jędrzej Grobelny 4
Długo był bez pracy, jednak po strzale Podgórskiego z dystansu miał problem ze złapaniem piłki. To nie jest jednak nowość. W tej samej akcji był bliski sprokurowania karnego. W 70. minucie musiał skorzystać z pomocy fizjoterapeutów, gdyż miał problemy ze wzrokiem. Wszystko skończyło się na strachu i mógł dokończyć mecz. Przy straconym golu mógł zachować się lepiej.

Jakub Bartkowski 5
Waleczny. Podobała nam się jego dyspozycja w tym spotkaniu. Często faulowany przez rywali, co oznaczało, że był szybszy o tempo od przeciwnika. Włączał się także w akcje oskrzydlające Zielonych. Niestety w dwóch, trzech sytuacjach został ograny przez kielczan, co mogło zakończyć się utratą gola.

Bogdan Tiru 6
Dla Rumuna był to pierwszy mecz w pierwszym składzie Warty Poznań w ligowym spotkaniu. Zastąpił Greka Dimitrosa Stavropoulosa, który pauzował za żółte kartki. Nowy obrońca Zielonych zaprezentował się nieźle. Wygrywał pojedynki główkowe, dobrze czytał grę przeciwnika, nieco gorzej radził sobie z dokładnym wybijaniem piłki. Jednak całościowo zaprezentował się dobrze. Może być ważną postacią poznaniaków w rundzie jesiennej.

Dawid Szymonowicz 6
Odbierał piłkę nie tylko w swojej strefie, ale także na połowie Korony. Imponuje swoją inteligencją, jeśli chodzi o ustawienie się na boisku. Już w tym aspekcie wyrabia zdecydowaną przewagę nad

Wiktor Pleśnierowicz 5
Wywierał presję na przeciwnikach już w środkowej tercji boiska. Potwierdza, że jest pewnym punktem defensywy. W drugiej połowie miał szanse zdobyć gola, ale jego strzał głową trafił jedynie w słupek. W ostatniej minucie zabrakło mu centymetrów oraz skupienia. Stracony gol poniekąd na jego konto.

Konrad Matuszewski 5
Aktywny w piątkowym spotkaniu. Miewał skuteczne odbiory w środku pola, a i miał ogromną chrapkę, by pomóc kolegom z ofensywnej części boiska.

Zobacz kolejne oceny --->

Polecamy

Marciniak nawarzył sobie piwa po meczu Real - Bayern. Oto możliwa kara za błędy!