Zwycięstwo Torino z Frosinone, Kamil Glik wywalczył karnego

mgs
Torino pokonało na Stadio Olimpico di Torino Frosinone 3:2 w meczu 20. kolejki Serie A. Całe spotkanie w barwach ekipy "Byków" rozegrał Kamil Glik, który już na początku wywalczył rzut karny.

Już w 6. minucie spotkania Davide Bertoncini w polu karnym sfaulował Kamila Glika, a sędzia Massimiliano Irrati wskazał na jedenasty metr. Rzut karny na gola zamienił Ciro Immobile.

Gol Ciro Immobile

Dwa gole dla Torino zdobył jeszcze Andrea Belotti w 37. i 41. oraz Marco Benassi w 82. minucie. Dla Frosinone trafił z kolei Paolo Sammarco,a samobójcze trafienie na swoim koncie zapisał Danilo Avelar.

Torino - Frosinone 4:2

Bramki: 8' Immobile, 37' Belotti, 41' Belotti, 82' Benassi – 33' Sammarco, 75' Avelar (bramka samobójcza)

Żółte kartki: 60' Molinaro – 7' Bertoncini

Torino: Ichazo – Maksimović, Kamil Glik, Moretti, Peres (77. Zappacosta), Benassi, Vives, Baselli (71' Acquah), Molinaro (65' Avelar), Belotti, Immobile.

Frosinone: Leali – Rosi, Bertoncini (67' Ciofani), Ajeti, Pavlovic, Sammarco, Gucher (68' Frara), Soddimo, Tonev, Dionisi, Kragl (83' Ciofani).