2 liga. Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 2:2.

Tadeusz Klocek
W meczu 10 kolejki drugiej ligi, Radomiak Radom na boisku Stali w Rzeszowie zremisował 2:2 ze Stalą Stalowa Wola.

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 2:2 (1:2),

Dziubiński 5, 53 - Świdzikowski 15, Leandro 31 z karnego

Stal: Brylewski - Zalepa, Korczyński (46 Jonkisz), Gębalski, Stąporski, Stelmach (66 Wasiluk), Sobotka, Bukowiec (73 Hirskij), Jarosz, Dziubiński, Janiszewski.

Radomiak: Gostomski - Jakubik, Klabnik, Świdzikowski, Hodowany, Cupriak (69 Jaboński), Colina, Filipowicz (77 Wolak), Mazan (57 Bemba), Brągiel, Leandro (69 Rolinc).

żółte kartki: Gębalski, Korczyński, Jonkisz (Stal), Leandro, Filipowicz, Bemba (Radomiak).

Sędzia główny: Marcin Bielawski z Katowic.

W 5 minucie z kilku metrów Karola Gostomskiego pokonał Adrian Dziubiński.
W 15 minucie rzut wolny wykonywał Maciej Filipowicz. W polu karnym do piłki wyskoczył kapitan Radomiaka Maciej Świdzikowski i strzałem głową pokonał bramkarza Stali, Mikołaja Brylewskiego.
W 31 minucie za zagranie piłki ręką przez jednego z graczy Stali, arbiter podyktował rzut karny. Do futbolówki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Rossi Leandro i pokonał bramkarza Stali.

W 53 minucie strzałem z około 18 metrów Huberta Gostomskiego pokonał ponownie Adrian Dziubiński.

Opinie trenerów:

Materiał oryginalny: 2 liga. Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 2:2. - Echo Dnia Radomskie