Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
W swoim trzecim meczu sparingowym podczas przygotowań do...

4 liga. Hetman Włoszczowa pokonał w sparingu Unię Sędziszów (ZDJĘCIA)

Hetman wygrał sparing z Unią Sędziszów (ZDJĘCIA)

W swoim trzecim meczu sparingowym podczas przygotowań do sezonu 2020/2021 w czwartej lidze Hetman Włoszczowa mierzył się z Unią Sędziszów. Podopieczni trenera Mariusza Lnianego wygrali to spotkanie różnicą jednego gola.

Unia Sędziszów - Hetman Włoszczowa 2:3
Bramki dla Hetmana: Łukasz Oduliński 30, Michał Smolarczyk 75, Tomasz Matuszewski 87.

Hetman: Gieroń - Wroński, G. Małek, M. Małek, Walasek, Oduliński, Bugno, Chuptyś, Kubicz, P. Krzysztofik, C. Matuszewski.
Z ławki weszli: Smolarczyk, Łata, Wargacki, Gruzło, Orzeł, K. Krzysztofik, Stawowczyk, T. Matuszewski.

Był to trzeci sparing Hetmana Włoszczowa podczas tego okresu przygotowawczego. W poprzednich dwóch beniaminek czwartej ligi świętokrzyskiej najpierw przegrał 2:3 ze Spartą Szczekociny, a następnie pokonał 4:1 KS Niedośpielin.

W kolejnym takim spotkaniu włoszczowianie zmierzą się z Nidą Oksa. Będzie to dzisiaj, w środę ósmego lipca. Początek o godzinie 17.

Damian Wiśniewski.

Górnik - ŁKS LIVE! W Zabrzu walczą o puchary. Nie ma nadziei dla beniaminka

Marczuk zmarnował piłkę meczową. Skrót Jagiellonia - Pogoń

Tak Grosicki zaskoczył Jagiellonię! Rajd przez połowę boiska, a potem gol dla Pogoni