4 liga piłkarska. Małapanew Ozimek - Gronowice 5-1

Wiktor Gumiński
Bartłomiej Semik mocno dał się we znaki piłkarzom z Gronowic.
Bartłomiej Semik mocno dał się we znaki piłkarzom z Gronowic. Oliwer Kubus
Gospodarze w niezwykle efektowny sposób przywitali się ze swoimi kibicami w rundzie wiosennej.

Sympatycy Małejpanwi na rozpoczęcie strzeleckiej uczty musieli jednak chwilę poczekać. Dokładnie do 36. minuty, kiedy to pierwszą ze swoich trzech bramek zdobył bohater meczu Bartłomiej Semik.

Zanim po przerwie skompletował hat-tricka dzięki wykorzystaniu rzutu karnego, w pierwszej połowie popisał się ładnym strzałem z woleja oraz efektowną akcją indywidualną. W jego ślady poszli jeszcze napastnik Piotr Stępień i pomocnik Konrad Górniaszek. Pierwszy trafił do bramki na 3-0 w 44. minucie, a drugi ustalił wynik rywalizacji w samej końcówce.

Goście mieli niewiele do powiedzenia. Stać ich było tylko na honorowego gola autorstwa Szymona Witosa. Zdobyli go chwilę po tym, jak czerwoną kartkę, za faul taktyczny, otrzymał Dawid Kubicz.

Małapanew Ozimek - Gronowice 5-1 (3-0)
Bramki: 1-0 Semik - 36., 2-0 Semik - 41., 3-0 Stępień - 44., 4-0 Semik - 60. (karny), 4-1 Witos - 64., 5-1 Górniaszek - 88.
Małapanew: Lech - Kubiczl (64. min), Lewandowski, Suchecki - Kamiński, Górniaszek, Wróblewski (65. Krawiec), Grześkiewiczl (46. Komorl), Kuchta (75. Szczitka) - Semik (88. Trębacz), Stępień. Trener Dariusz Kaniuka.
Gronowice: Bator - Bełz (70. Ciepielowski), Kaczor, Kudełko (83. Rogowski), R. Lasik - Witos, Lorek, Matysiok, Jantos - Gąsiorowskil, Woźny. Trener Dariusz Surmiński.
Żółte kartki: Grześkiewicz, Komor - Gąsiorowski.
Czerwona kartka: Kubicz (Małapanew) - 64. min (faul).
Sędziował: Przemysław Mielczarek (Kluczbork).
Widzów: 200.

Materiał oryginalny: 4 liga piłkarska. Małapanew Ozimek - Gronowice 5-1 - Nowa Trybuna Opolska