Dawid Piasecki sędzią meczu Arka - ROW Rybnik

Andrzej Rukść
Arbitrem sobotniego meczu 11. kolejki 1. ligi pomiędzy Arką Gdynia a ROw-em Rybnik będzie Dawid Piasecki ze Słupska. Z pewnością nie wspominają go dobrze kibice w Gdyni...

Ostatnim meczem, jaki Piasecki sędziował w Gdyni, były pamiętne derby Trójmiasta z maja 2011 roku.

Wtedy to przy stanie 2:1 dla żółto-niebieskich, 37- letni sędzia doliczył do drugiej części spotkania 5 minut. Ostatecznie, w 7 minucie dodatkowego czasu gry Lechia zdołała wyrównać, a kibice żółto-niebieskich nie mogli uwierzyć, że ich ulubieńcy ostatecznie zremisowali wydawało się wygrany już mecz.

Oczywiście najłatwiej było obarczyć winnym całej sytuacji Piaseckiego. W związku z tamtymi wydarzeniami, Piasecki może czuć małą tremę przed jutrzejszym meczem.

Obsada sędziowska 11. kolejki 1. ligi:

Miedź Legnica - Kolejarz Stróże, godz. 20:00, sędzia: Tomasz Garbowski (Kluczbork)
Wisła Płock - Stomil Olsztyn, godz. 14:00, sędzia: Marek Opaliński (Legnica)
Okocimski KS Brzesko - Chojniczanka Chojnice, godz. 15:00, sędzia: Michał Zając (Sosnowiec)
Flota Świnoujście - Termalica Nieciecza, godz. 15:30, sędzia: Paweł Malec (Łódź)
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz, godz. 17:00, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław)
Arka Gdynia - ROW Rybnik, godz. 17:30, sędzia: Dawid Piasecki (Słupsk)
GKS Katowice - Puszcza Niepołomice, godz. 19:00, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin)
GKS Tychy - GKS Bełchatów, godz. 12:15, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków)
Górnik Łęczna - Dolcan Ząbki, godz. 12:30, sędzia: Jarosław Rynkiewicz (Zielona Góra)