Dominik Nowak pierwszym trenerem Floty. Wyspiarze pokonali Pogoń w sparingu

Bartosz Czekała
Nowym szkoleniowcem biało-niebieskich został Dominik Nowak, który zadebiutował na ławce trenerskiej w dzisiejszym sparingu z Pogonią Szczecin, który Wyspiarze wygrali 2:1. Z Flotą związało się dzisiaj także czterech zawodników.

Nowym szkoleniowcem biało-niebieskich został Dominik Nowak, zastąpił on na tym miejscu Ryszarda Kłuska który nie ma licencji na prowadzenie pierwszoligowego zespołu. Nowy szkoleniowiec zadebiutował dzisiaj w meczu sparingowym z Pogonią Szczecin, wygranym przez Wyspiarzy 2:1 po bramkach, Bartosza Śpiączki oraz Ensara Arifovicia.

Warto także dodać, że zespół ze Świnoujścia zasilili, Sebastian Olszar, Bartłomiej Niedziela oraz Grzegorz Kasprzik.

Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 1:2

Pogoń Szczecin: (I połowa) Radosław Janukiewicz - Peter Hricko, Hernâni, Maciej Dąbrowski, Emil Noll - Adrian Budka, Takafumi Akahoshi, Bartosz Ława, Wojciech Golla, Robert Kolendowicz - Łukasz Zwoliński. (II połowa) Bartosz Fabiniak - Adam Frączczak, Błażej Radler, Mateusz Szałek, Przemysław Pietruszka - Grzegorz Bonin, Sergei Mošnikov, Maksymilian Rogalski, Radosław Wiśniewski, Andradina - Donald Djousse

Flota Świnoujście: (I połowa) Grzegorz Kasprzik - Paweł Bielecki, Sebastian Zalepa, Ivan Udarević, Marek Opałacz - Bartłomiej Niedziela, Marek Niewiada, Krzysztof Bodziony, Ensar Arifović, Radosław Jasiński - Sebastian Olszar. (II połowa) Paweł Waśków - Radosław Jasiński, Sebastian Zalepa, Przemysław Rygielski, Piotr Kieruzel - Bartłomiej Niedziela (82 Koba Szalamberidze), Marek Niewiada, Krzysztof Bodziony, Ensar Arifović (90 Bartłomiej Niedziela), Bartosz Śpiączka - Sebastian Olszar. Grał także: Solomon Mawo

Źródło: własne/90minut.pl