Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Powiedzieć, że Warta Poznań nie ma szczęścia, to nic nie...

Dramat Warty Poznań. Gole w ostatnich minutach dobiły Zielonych. Oceny piłkarzy Piotra Tworka po meczu z Lechią Gdańsk

Powiedzieć, że Warta Poznań nie ma szczęścia, to nic nie powiedzieć. Już po 90. minucie meczu Jakub Kiełb sfaulował w polu karnym Flavio Paixao i sędzia wskazał na jedenasty metr. Po rzucie karnym padł gol, a później... w kuriozalny sposób Lis do spółki z Grzesikiem ustalili wynik meczu na 0:2. Zielonym będzie się niezwykle ciężko podnieść po takim meczu. Czy to się uda? Oceniliśmy piłkarzy Warty po spotkaniu z Lechią w skali 1-10.